Lublin, 2024-03-12

Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 47 im. J. I. Kraszewskiego w Lublinie, ul. Zdrowa 1

W dniu 6 marca 2024r złożony został przez Wydział Inwestycji i Remontów Urzędu  Miasta Lublin wniosek do Wydziału Planowania Urzędu Miasta Lublin o ustalenie lokalizacji inwestycji celu publicznego odnośnie rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 47 im. J. I. Kraszewskiego w Lublinie.

Bardzo dziękuję Panu Leszkowi Daniewskiemu – wice przewodniczącemu Rady Miasta Lublin za zaangażowanie, bardzo cenne wskazówki i podpowiedzi dotyczące poszczególnych etapów rozbudowy szkoły.

Paweł Krysa

Dyrektor SP nr 47

w Lublinie

rozbudowa szkoły oryg. dokument Word