INAUGURACJA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Informujemy, że 1 wrześnie 2022 roku rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023. Msza Święta inaugurująca odbędzie się o godz. 10:00 w kościele parafialnym pw. Świętego Jakuba Apostoła w Lublinie, ul. Głuska 145. Zachęcamy do udziału w uroczystości uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023:

godz. 8:00  klasy I – III

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z Dyrektorem szkoły oraz wychowawcami na sali gimnastycznej, następnie uczniowie wraz z wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych.

godz. 9:00  klasy IV – VIII

Spotkanie z Dyrekcją w sali gimnastycznej, następnie spotkanie uczniów z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

Dzieci z oddziału przedszkolnego nie mają rozpoczęcia roku szkolnego. Dnia 1 września są przyprowadzane do szkoły w deklarowanych przez opiekunów godzinach.

Dnia 6 września 2022 o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie dla rodziców oddziału przedszkolnego. Wyprawka dla oddziału przedszkolnego zostanie podana na zebraniu. Propozycja jest, aby dla wszystkich dzieci Rada Rodziców kupiła jednakowe przybory.

Z poważaniem Paweł Krysa- dyrektor szkoły