NPRCz – na str. szkoły

Jest nam bardzo miło poinformować Państwa, że nasza szkoła, przystąpiła do realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Priorytet 3 – dotyczącego wspierania w latach 2021-2025 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości czytelniczych. Dzięki temu na zakup książek i promocję czytelnictwa otrzymaliśmy 15.000 zł.

Całkowita wartość zadania – 15 000,00 zł
Kwota dofinansowania – 12 000,00 zł
Wkład własny – 3 000,00 zł
Otrzymane środki finansowe w ramach Priorytetu 3 będą przeznaczone na: zakup nowości wydawniczych do biblioteki szkolnej, zakup sprzętu komputerowego, realizację działań promujących czytelnictwo (w tym finansowanie nagród dla uczniów biorących udział w konkursach).