Polska Press Grupa po okresie pandemii wznowiła organizację Plebiscytu Edukacyjnego „Nauczyciel na medal”.

W ubiegłym roku ten zaszczytny tytuł zdobyła nasza koleżanka, Pani Joanna Pielechowska. Została ona wybrana „Nauczycielem Roku 2021” w kategorii „Nauczyciel klas IV – VIII, zdobywając 1. miejsce w Lublinie, 1. miejsce w województwie lubelskim i 7. – w Polsce.

Pani Pielechowska podczas uroczystej gali finałowej na Zamku Królewskim w Warszawie powiedziała: „Dziękuję wszystkim, którzy widzą we  mnie nauczyciela na medal i oddali na mnie swoje głosy. A szczególne wyrazy wdzięczności kieruję w stronę moich uczniów z klasy VIa, której jestem wychowawczynią i z klasy IVa, którą uczę języka polskiego.

Ich kibicowanie mi, zaangażowanie podczas głosowania, ich radość z mojego zwycięstwa, powitanie jakie zgotowali mi w szkole po ogłoszeniu wyników umieściłam już w kanonie najpiękniejszych wydarzeń mojego szkolnego życia.

Nagrodę zaś dedykuję wszystkim swoim koleżankom i kolegom ze szkoły. Mój sukces uważam za nasz wspólny sukces. Jest to efekt naszej współpracy, wspierania się i wzajemnego inspirowania się. Uważam, że wszyscy jesteśmy nauczycielami na medal”.

Pani Joannie Pielechowskiej serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu!

Ogólnopolski Plebiscyt Edukacyjny